• Неодамнешно
Модул за вклопување во ставка
zoom_in

Модул за вклопување во ставка

DEN 6719.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Енергетски стоп Предниот и задниот дел за замена на сопирачките за замена и комплетот за ротор со дебеломер WM51244. Компонентите се дизајнирани да одговараат на перформансите на ОЕ на вашите сопирачки. Z17 Еволуција на керамичката подлога за сопирачка Формула ги задржува вашите тркала без прашина, а повеќеслојните гумени трепки обезбедуваат практично сопирање без бучава. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100 проценти во мелница за перформанси и безбедност на акции. Дебеломер се темелно прегледани за квалитет и безбедност. Следете го нашиот процес на враќање на јадрото на Caliper овде : https : // /Corereturn/index.php?type=full. Fits : Infiniti G35 2008-2007; G37 2013-2008; Q60 2015-2014.

Избор на купувачи..