• Неодамнешно
Основно лого MLBT
zoom_in

Основно лого MLBT

DEN 11199.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Астрос MLBT2398 Основно лого бесплатно испорака на нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Бренд : Брендирани со фанатици. Машинско миење, суво суво на ниско ниво. Графики за печатење на екран. Јака без ознака. Увезени. Плакета со три копчиња. Официјално лиценциран. Материјал : 100% полиестер. Краток ракав. Графики запечатени со топлина.

Избор на купувачи..