• Неодамнешно
Пластични Вештачки-Јаболка Овошје Жив Кујната Лажни Овошје Дома Декор
zoom_in

Пластични Вештачки-Јаболка Овошје Жив Кујната Лажни Овошје Дома Декор

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : - Убаво пластично овошје за украсување безвременско.- Сцена со апликации : декорација, реквизити, играчки за играње-изработката на секоја симулациска храна е сосема реална. Тој е многу разноврсен, погоден за целокупниот кабинет, распоред на изложбен салон за дома, мебел за дома, трговски центри декорација на продавници, рекламни промоции, корпоративни подароци, украси за венчавки, реквизити, опрема за настава, реквизити за игри, образование за рано детство и играчки за детска игра, итн спецификации : Боја : Црвена, Зелена Материјал : Пластика Големина : Околу 3,5 см х 3 см(Ххд)Содржина На Пакетот : 20*Симулација фруитноте : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и практичен за употреба. Сосема нов и квалитетен. Добра функција и сигурна за употреба. Ние ЌЕ го испратиме ПОБРЗО, кога ќе ја поставите нарачката. Ние обезбедуваме совршена услуга за клиенти, можете да купите со доверба. Доколку имате какви било прашања во врска со нашите производи, можете слободно да не контактирате.

Избор на купувачи..