• Неодамнешно
Бостицх Пневматски Нокти Комплет
zoom_in

Бостицх Пневматски Нокти Комплет

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој нокти со низок профил со низок профил има доволно моќ за да внесе клинци за врамување на жица од 28 степени во инженерска граѓа. Одлично е за врамување, обвивка, ремени, обвивка, мечување, фарми, надворешни палуби и палети и изработка. Ноктот има дизајн со низок профил за влегување помеѓу рафтери и простори за хулахопки. Активирањето за избирање без алатки овозможува режим со еден погон за последователно заковање или режим со повеќе погони за шајка со превртување на прекинувачот. Дизајн со низок профил со подобрена ergономија и рамнотежа за удобност и контрола. Доволно моќен за возење во инженерска граѓа. Карактеристики без алатки : длабочина на прилагодување на погонот, активирање што може да се избере за режими на активирање со еден погон или повеќе погони, прилагодлива кука за рафтер.

Избор на купувачи..