• Неодамнешно
Лесни Блузи За Жени Обична Блуза Со Долги Ракави Врвни Обични Кошули Со Копчиња Долги Ракави Долги Кошули Тенкови За Вежбање За Жени
zoom_in

Лесни Блузи За Жени Обична Блуза Со Долги Ракави Врвни Обични Кошули Со Копчиња Долги Ракави Долги Кошули Тенкови За Вежбање

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Жени Мода Лабава Тексас Кошула Џеб Лежерна Кошула Со Долги Ракави Блузи Со Еднобојна Кошула Палто Кошули И Блузипол : Женски. Повод : Повик. Дебелина : Стандард. Пакетот Вклучува : 1 Компјутер Женски Топ Удобна и пријатна за кожата ткаенина, погодна за секојдневно, ве прави симпатичен изглед, лесен за совпаѓање и удобно носење. Овие стилски и модерни врвови ќе ви се допаднат за жени кои имаат убави, живописни бои. Тие имаат убав дизајн и многу добро се вклопуваат. Овие обични врвови можете да ги носите на работа, канцеларија, училиште во текот на есента, зимата, пролетта и летото. Овие облечени врвови лесно може да се совпаднат со панталони, хеланки, шорцеви и тексас фармерки. Содржина На Пакетот : 1 Х Женски Врвови. Метод на перење : Машинско Перење или Миење Раце . Совети за големина - - - ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот или сликите и пронајдете го најдоброто вклопување;Пол : Женски.

Избор на купувачи..