• Неодамнешно
Пумпа за фустани на Дизни принцеза Бел
zoom_in

Пумпа за фустани на Дизни принцеза Бел

DEN 284.64

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашето малечко ќе се чувствува како принцеза во овие прекрасни сјајни чевли за фустани Т-лента во кои се наоѓаат Бел, од убавината на Дизни и astверот. Уметничките дела на Бел на стапалото, голем златен лак на пети, и црвени "скапоцени камења" по должината на каишот, го комплетираат изгледот. Овие се совршени за ден на забава за облекување! Девојки девојки облекуваат чевли; . Сјајно злато ПУ го горниот дел, дното на ТПР; Бел уметнички дела на ногата; . Голем златен лак на пети; . Прилагодлива кука и јамка Т-лента за безбедно вклопување.

Избор на купувачи..