• Неодамнешно
Помлади Тркачи Притисни N Оди Полициски Автомобил И Оган Камион
zoom_in

Помлади Тркачи Притисни N Оди Полициски Автомобил И Оган Камион

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Помладиот Тркач Со Притискање N go има моќен мотор со триење.*Овој комплет играчки од 2 пакувања вклучува Комбе За Спасување Пожар и Полициски Камион со акција за трик*Мери 4,5 инчи долги х 3 инчи високи х 2,5 инчи Широк*Не се потребни батерии.Имагинативните Мали Деца АДИБ012ХЕНСИ можат да играат улоги со часови забава да бидат дел од спасувачки тим со Полициски Камион и Комбе за Спасување Пожар. Овие автомобили имаат врти и поп акција тркала. ШКУ : АДИБ012ХЕНСИ.

Избор на купувачи..