• Неодамнешно
Bosch Bp Sietcast Премиум Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 1984-BMW 325, BMW 318
zoom_in

Bosch Bp Sietcast Премиум Диск Сопирачка Рампа Сет Одговара: 1984-BMW 325, BMW 318

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Бош Го Посвети Инженерството На Полу-Исполнети Материјали Специфични За Платформата, Обезбедувајќи Исклучителна Моќ На Запирање И Тивко Работење Повеќеслојната Конструкција На Шим Во Стилот На Ое Обезбедува Зголемена Јачина И Изолација Од Бучава Ое Дизајнирани Слотови И Комори За Врвен Квалитет, Вклопување И Функција Синтетички Лубрикант Вклучен Бош Бп279 Диск Сопирачка Рампа Одговара Изберете : 1984-1991 БМВ 325 1991 БМВ 318 1982-1988 Бмв 528 1985-1988 Бмв 535 1985-1989 Бмв 635 1988 Бмв М5 1987-1988 Бмв М6 1983-1984 Бмв 633 1985-1986 Бмв 735 1983-1984 БМВ 533 1985-1986 БМВ 524 1986-1987 Бмв Л7 И Повеќе-Додадете Го Вашето Возило Во Нашиот Додаток За Вклопување За Да Проверите.

Избор на купувачи..