• Неодамнешно
Замрзнато Ана и Елса Девојче девојче Руфле рамо туту фустан
zoom_in

Замрзнато Ана и Елса Девојче девојче Руфле рамо туту фустан

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој убав фустан со замрзната графичка II е совршен за забави и играње облекување. Стил на пуловер со плетен врв со графички принт. Подготвено здолниште од Туту Меш. © Дизни. Сите права се задржани . 95% памук/5% спандекс. Машина за перење. Направено во Кина.

Избор на купувачи..