• Неодамнешно
Без граници за чипка на јуниори на јуниори
zoom_in

Без граници за чипка на јуниори на јуниори

DEN 216.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поставете го во чипка тело од без граници. Одликувајќи се со навестување на истегнување што се движи со вас, оваа гардероба е суштинска е удобна одење со чипка тело кое е фабно и женствено. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина M. чипка тело. 93% најлон/7% спандекс. Машина за перење. Увезени. Телото на Јуниор со чипка од без граници.

Избор на купувачи..