• Неодамнешно
Reebok Baby Girls Hooded Romper, големини 0 3- месеци
zoom_in

Reebok Baby Girls Hooded Romper, големини 0 3- месеци

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Полето на „Reebok Baby Girls“ е направено за да го олесни животот на родителите и бебето. Ципачот со целосна должина ги прави промените лесни и без напор, додека ребрестиот рака и манжетните за нозе ја одржуваат оваа симпатична мала облека безбедно на место. Мекото руно го одржува бебето топло и пријатно за време на студеното време. Аспираторот е обложен со супер мек маички материјал што е доволно нежен за кожата на вашето бебе. Облека од 1 парче направена од руно (60% памук/40% полиестер). Долги ракави. Ципер со целосна должина за лесно менување. Се одликува со аспиратор што го одржува бебето убаво и топло. Наречен со супер мек маички материјал што е нежен против кожата на бебето. Потпис на логото на Делта Делта низ должината на облеката. Машина за перење.

Избор на купувачи..