• Неодамнешно
Голдстар водечка топка snubber
zoom_in

Голдстар водечка топка snubber

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Поврзете ги овие snubbers што апсорбираат шок со терминалниот крај на вашиот кабел за намалување за да помогнете во спречувањето на затегнување и продолжување на животниот век на кабелот. Голдстар водечка топка Snubber : Материјалот на сноп е лесен на рацете кога ја кревате тежината во бродот. Snubber е доволно силен за да се справи со олово од 12lb. Ќе спречи прицврстување и ќе го намали абењето на вашиот кабел за спуштање.

Избор на купувачи..