• Неодамнешно
Подобри домови и студена есенска вечер миризлива сингл Вик Оз. Тегла свеќа
zoom_in

Подобри домови и студена есенска вечер миризлива сингл Вик Оз. Тегла свеќа

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Воведете смирувачка арома во вашиот простор за живеење со подобри домови и свеќи од градини. Подобри домови и градини со едно-миризливи миризливи свеќи се многу мирисни и обезбедуваат чиста, па дури и изгореници што ќе го наполнат вашиот дом со убави и примамливи сезонски ароми. Ставете ја оваа свеќа во кујната, дневната соба или трпезаријата каде што можете да уживате кога ќе ги забавувате гостите или во секое време сакате да се опуштите. Затегнете го фитилот периодично за да промовира дури и горење. Подобри домови и градини нуди широк избор на мириси на свеќи за истражување и уживање. Купете ги сите сезонски мириси на ограничено издание на Интернет и во продавница. Подобри домови и градини студена есенска вечер миризлива сингл фитил 22 мл. Тегла свеќа : . Се одликува со декоративен стаклен сад со дрвен капак . Ограничено издание сезонски мирис!. Студената есенска вечер има нијанси на јаболко, каранфилче и еукалиптус без напор во срцето на бор, циклама и јасмин. Ветре од кедарско и мошус предизвикуваат спомени од отворени прозорци на студени есенски вечери . 22 мл. Сингл со ситни свеќи за приближно 110-120 часа . Подобри домови и градини со миризливи свеќи со миризливи миризливи миризливи, и обезбедуваат чиста, па дури и горење што ќе го наполни вашиот дом со убави и примамливи ароми. Нашите свеќи се направени од високо квалитетен, нетоксичен, чист восок што е специјално развиен за да се одржат оптимални товари на мириси. Направено во Охајо од домашни и увезени материјали . Карактеристики на восок во боја.

Избор на купувачи..