• Неодамнешно
Кратка алатка за изведба на Вранглер Машки и големи мажи
zoom_in

Кратка алатка за изведба на Вранглер Машки и големи мажи

DEN 351.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Wrangler Big Man's Outdoor Performance Uperation Short Conquer Ден во овие шорцеви за алатка за перформанси направени за движење. Флекс за удобна ткаенина се протега со вас за да можете да се фокусирате на патот напред. Чувајте ги штетните УВ зраци на заливот со заштита од UPF50. Dropеб за алатка и безбеден џеб за комунални услуги за ZIP го прават складирањето на најважните работи. Опуштено вклопување и удира на коленото. Удобност флексибилна лента за половината. Оценка на UPF50 за заштита од сонце. Безбеден поштенски и пад во комунален џеб. 10 '' In Seam. 97% памук, 3% спандекс. Стил# 112316174.

Избор на купувачи..