• Неодамнешно
Диск на сопирачките компатибилен со 2012-2017 година, Fiat Rear, лев возач или десен патник
zoom_in

Диск на сопирачките компатибилен со 2012-2017 година, Fiat Rear, лев возач или десен патник

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

compabtile со следниве возила : 2016 Tesla Model S 702016 Tesla Model S 70 D2016 Tesla Model S 852016 Tesla Model S 85 D2016 Tesla Model S 90 D2012-2015 Tesla Model S Base2016 Tesla Model S P85 D2016 Tesla Model S P90 D2014-2015 Tesla Model S Signature Sintature Change Bute : 12004001.stilized финиш нуди мазна, реактивна контрола на сопирањето.

Избор на купувачи..