• Неодамнешно
Елорија Женски Маица Круг Вратот Еднобојна Обична Половина Ракав Маица Боја: Орхидеи Сина
zoom_in

Елорија Женски Маица Круг Вратот Еднобојна Обична Половина Ракав Маица Боја: Орхидеи Сина

DEN 271.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ние сме професионални облека бренд кој пионер со искусни стајлер и дизајнери. Сите наши производи имаат уникатен моден концепт и добро изработени со издржливо шиење. Подгответе се да се пофалите со леснотија и стил со Оваа Маица Од Ликра, што ќе направи да изгледате прекрасно и секси.Материјал : Ликра Боја : Орхидеи Сина Големина : 3xl Боја : Орхидеи Сина Големина : 3 XL. Материјал : Ликра. Кружен врат, Половина Ракав, Обична Цврста Боја. Одлично е за комбинирање со џогери, спортски панталони, фармерки, панталони, здолниште и шорцеви. Совршена секојдневна Маица за секојдневно носење.

Избор на купувачи..