• Неодамнешно
Калсунбаби Родител-Дете Божиќни Пј, Врвови За Печатење Дрвја+ Панталони Одговараат На Доенчиња Ромпер
zoom_in

Калсунбаби Родител-Дете Божиќни Пј, Врвови За Печатење Дрвја+ Панталони Одговараат На Доенчиња Ромпер

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Божиќна Ноќна Облека Родител-Дете, Врвови За Печатење Со Кружен Врат Со Долг Ракав+ Костум За Панталони/ Ромпер За Доенчиња . Спецификација. Материјал : полиестер . Ракав : долго . Јака : круг . Сезона : пролет / fall . Шема : дрво печатење . Повод : слободно време, спална соба . Големина на мајка : S-M-L-XL-XXL. Големина на тато : М-Л-ХЛ-ХХЛ-ХХХЛ. Големина на дете : 2 Години, 3-4 Години, 4-5 Години, 6-7 Години, 8-9 Години, 10-11 години. Големина на бебето : 3 Месеци, 6 Месеци, 9 Месеци, 12 Месеци, 18 Месеци. Пакет листа. Постави 1 : . 1 * блузи + 1 * панталони . ИЛИ. Постави 2 : . 1 * ромпер МЕК МАТЕРИЈАЛ : комбинезонот има висококвалитетен полиестерски материјал, мека ткаенина, мека и лесна. Секој член на семејството ги става овие семејни пижами. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : семејството среќна пижама / костум за спиење за машка и женска, модерна личност. Уживајте во атмосферата и среќата на облеката за спиење. Облеката за спиење има шема за печатење дрвја и стил на домаќинство. УДОБНОСТ и МЕКОСТ : цртаните пижами се многу удобни за носење и не се чувствуваат затегнати под пазувите. Костумот користи мека ткаенина за да ја направи кожата поудобна. ДЕТСКА БЕЗБЕДНОСТ : Детските пижами треба да бидат цврсти или отпорни на оган; оваа облека е цврста за заштита на детето и семејството. СЕМЕЈНИ ПИЖАМИ КОИ ОДГОВАРААТ : пижамите се продаваат одделно. Само 1пц блузи+1пц панталони за возрасни или деца, ИЛИ 1пц ромпер за бебиња. Ако ви треба семеен фустан, ве молиме купете костум со различни големини.

Избор на купувачи..