• Неодамнешно
Смешно Дете Момче Девојка Облека Подарок Вратоврска Боја Трендовски Дете Маица Смешни Млади Врвот Лето Блузи
zoom_in

Смешно Дете Момче Девојка Облека Подарок Вратоврска Боја Трендовски Дете Маица Смешни Млади Врвот Лето Блузи

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 100 Препорачана возраст : 3-4 Години Биста : 68см/26,77" Должина : 44см/17,32" Големина : 110 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 74см/29,13" Должина : 46см/18,11" Големина : 120 Препорачана возраст : 7-8 Години Биста : 80см/31,50" Должина : 50см/19,69" Големина : 130 Препорачана возраст : 8-9 години Биста : 83см/32.68" должина : 52см/20.47" големина : 140 препорачана возраст : 9-10 Години биста : 86см/33.86" должина : 54см/21.26" големина : 150 препорачана возраст : 11-12 години биста : 92см/36.22" должина : 58см/22.83" големина : 160 Препорачана Возраст : 13-14 години биста : 96см/37.80" должина : 62см/24.41" тоа беше идејата на тато смешно Дете Момчиња Девојчиња кошула последна нервна кошула мајки ден подарок вратоврска боја трендовска Детска кошула детска маица смешна младинска кошула топфеатури : Повлечете ја машината за затворање измијте Го Денот На Мајката бебе бебе боди; ја имам мајката некогаш. Одлична облека за да и покажете на мама колку ја сака идејата За Подарок за денот На Мајките, Роденденот или најавата за бременост; незаборавен подарок за сопругата, сестрата, ќерката, девојката, пријателката или за прв пат мајките. Внимателен начин да ја прославите мама и да ја натерате да се чувствува екстра специјален Пакет : 1 ЕЕЗ Топгендер : Девојки Сезони : Летни Прилики : Повод ЗА Денот На Мајката : за лето, заминување, викенд, вокација, училиште, секојдневен живот или каква било секојдневна облека. слатки врвови. летни врвови. детска облека за момчиња. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Избор на купувачи..