• Неодамнешно
12x18 Трговија На Големо Комбо Христос Кристијан И Држава Алабама Стап Знаме
zoom_in

12x18 Трговија На Големо Комбо Христос Кристијан И Држава Алабама Стап Знаме

DEN 367.20

Количина на стоки
check Достапно на барање

12" x18 " ПРЕМИУМ Живописна Боја И УВ Бледнеат НАЈДОБРИТЕ Градина Отворено Отпорни Платно Заглавие И ПОЛИЕСТЕРСКИ материјал ЗНАМЕ ув-Отпорни боја брзо мастило за заштита на живоста на боите на сончева светлина. * Одлична тешка отпорност на ветер / ветер. Внатрешно/Надворешно Знаме.

Избор на купувачи..