• Неодамнешно
Вакуум Мерач, 30to Во Hg Вац, - 100to kPa
zoom_in

Вакуум Мерач, 30to Во Hg Вац, - 100to kPa

DEN 157.92

Количина на стоки
check Достапно на барање

Еве некои дополнителни информации За Зоро Изберете Вакуум Мерач. Големина на поврзување : 1/8 "НПТ, Опсег : 30" Hg Vac до 0, 100 Kpa Vac до 0, Локација За Поврзување : Назад. Вакуум Мерач, 30to0 Во Hg Вац, - 100to0 k Pa.

Избор на купувачи..