• Неодамнешно
Женски Дуксер со Качулка со Качулка Со Долги Ракави Пуловер Дуксери За Жени Женски Отчукувања На Срцето Печатење Со Патент Со Долги Ракави Џебна Кошула Со Качулка ?
zoom_in

Женски Дуксер со Качулка со Качулка Со Долги Ракави Пуловер Дуксери За Жени Женски Отчукувања На Срцето Печатење Со Патент Со

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Чукање На Срцето Печатење Патент Со Долги Ракави Џеб Кошула Со Качулка Врвови На Дуксери Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : специјален ракав/качулка / дизајн на Џебен Спој е изработен од материјали, издржлив за вашето секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Сезона : Пролет/Fall/Зима : Женски Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина на ракавот за Печатење : loog Neckline : Должина На Фустан Со Качулка : Редовна Декорација : None Silhouette : Лабаво што добивате : 1 X Кошула : Поради можните физички разлики помеѓу различните монитори, фотографијата на производот е илустративна и можеби не ја одразува точно вистинската боја на предметот received Size USUKEUBust Sleeve Shoulderlengths483490cm/35.43"56cm/22.05"42cm/16.54"39cm/15.35"M6103695cm/37.40"57cm/22.44"43cm/16.93"40cm/15.75"L81238100cm/39.37"58cm/22.83"44cm/17.32"41cm/16.14"XL101440105cm/41.34"59cm/23.23"45cm/17.72"42cm/16.54" Size : SUS : 4 UK : 8 EU : 34 Bust : 90cm/35.43"Sleeve : 56cm/22.05"Shoulder : 42cm/16.54"Length : 39cm/15.35"Size : MUS : 6 UK : 10 EU : 36 Bust : 95cm/37.40"Sleeve : 57cm/22.44"Shoulder : 43cm/16.93"Length : 40cm/15.75"Size : LUS : 8 UK : 12 EU : 38 Bust : 100cm/39.37"Sleeve : 58cm/22.83"Shoulder : 44cm/17.32"Length : 41cm/16.14"Size : XLUS : 10 UK : 14 EU : 40 Bust : 105cm/41.34"Sleeve : 59cm/23.23"Shoulder : 45cm/17.72"Length : 42cm/16.54" дуксер Без Качулка за жени, Дуксери за жени без качулка. Пуловер дуксери за жени, поштенски качулки жени плус големина, женски врвови со долги ракави. Дуксери за жени, четвртина поштенски пуловер жени, половина поштенски пуловер жени. Женски дуксер со качулка,дуксери со пуловер со долги ракави за жени. Женски Дуксер со Качулка со Качулка Со Долги Ракави Пуловер Дуксери За Жени Женски Отчукувања На Срцето Печатење Џебна Кошула Со Патент Со Долги Ракави Со Качулка Со Дуксер.

Избор на купувачи..