• Неодамнешно
Женска Црвена Боја Ново Мексико Држава Агиес Сестра Пуловер Худи
zoom_in

Женска Црвена Боја Ново Мексико Држава Агиес Сестра Пуловер Худи

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Држава Ново Мексико Аги Сестра Пуловер Худи смело ја прикажува вашата непоколеблива поддршка. Се одликува со хауба и џеб од предната торбичка што ќе ве одржува топло и удобно во текот на целиот ден. Одликувајќи се со графика за печатење на екран, овој обичен дуксер е совршен додаток на вашата колекција На Државни Агии Во Ново Мексико. Бесплатен превозот на нарачки над 3 35 на Фан Продавница Од Фанатици. Бренд : Просфера. Дуксер со средна тежина погоден за умерени температури. Долг ракав. Официјално лиценциран. Со качулка. Графика за печатење на екранот. Пуловер. Машинско перење. Материјал : 100% Полиестер. Качулка со врвки за влечење. Увезени. Предна торбичка џеб.

Избор на купувачи..