• Неодамнешно
Голема Девојка Капа Ракав Чипка Скејтер Камен Појас Цвет Девојки Фустани Нане 8
zoom_in

Голема Девојка Капа Ракав Чипка Скејтер Камен Појас Цвет Девојки Фустани Нане 8

DEN 203.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прекрасен фустан кој ги надополнува карактеристиките на вашето специјално мало девојче! Капа Ракав Чипка цвет девојки Фустани. Чипка Лизгач Фустан Со Камен Појас. Поштенски назад и вратоврска појас. Фустанот е должина на чај и прекрасен!Совршен за цветна девојка, Помлада Деверуша, Велигден, Натпревар, Дипломирање и други специјални прилики.Капа Ракав Чипка Цвет Девојки Фустани. Чипка Лизгач Фустан со Камен Појас. Затворање на вратоврска, Капа Ракав Чипка Цвет Девојки Фустани., Чипка Лизгач Фустан со Камен Појас., Поштенски назад и вратоврска појас., Фустанот е должина на чај и прекрасен!, Совршен за цветна девојка, Помлада Деверуша, Велигден, Натпревар, Дипломирање и други специјални прилики.

Избор на купувачи..