• Неодамнешно
1-13 64 Челик Со Голема Брзина Намалена Вежба За Стебло Со 1 2 Стебло
zoom_in

1-13 64 Челик Со Голема Брзина Намалена Вежба За Стебло Со 1 2 Стебло

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

1-13/64" Челик Со Голема Брзина Намалена Вежба За Стебло Со 1/2" Стебло. DWDRSD Вежба Америка Со Голема Брзина Челик Намалена Стебло Вежба Битови се сигурен, општа намена вежба дизајнирана да се изврши во широк спектар на материјали во железо и челик семејства. Идеален за производство, одржување или преносни работни места за дупчење. Површина третирана со црн оксид отпорен на триење. Изработена од челична ела со голема брзина конвенционална точка од 118 степени. Вежбите се прецизно тло за одржување на висок степен на концентричност помеѓу стеблото и дијаметарот на телото, Овие битови се идеални за дупчење во материјали со мала и средна цврстина на истегнување, 3" Должина На Флејта и 6" Вкупна Должина, третманот Со Црн оксид додава подмачкување и создава мали џебови на површината на алатот што делуваат за држење на течноста за ладење во близина на сечилото, Овие вежби го прошируваат капацитетот на опсегот на големина на пренослив дупчалка. Заедничка флејта и вкупна должина за минимално прилагодување за време на промените на алатот, Челичен Материјал со Голема Брзина, Завршна Обработка На Црн Оксид, Конвенционална Точка Од 118 Степени.

Избор на купувачи..