• Неодамнешно
Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина
zoom_in

Рамка Црна Вистинско Дрво Слика Рамка Ширина

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рачно изработена Рамка За Слики Од Црно Дрво За Семејни Фотографии, Уметнички Отпечатоци, Платна, Документи, Детски Цртежи, Дипломи, Сертификати И Многу Повеќе Со Димензии од 6х26 Инчи Вкупните Димензии На Рамката Се со Големина од 8, 5х28, 5 Инчи Ширина На Обликување На Рамката : 1,25 Инчи Длабочина На Зајакот На Рамката : 0,5625 Инчи Нашите Рамки Доаѓаат Во Комплет Со Акрилен Фронт Отпорен НА УВ, Подлога Од Пена Без Киселина И виси Хардвер. Ѕид Виси Хардвер Вклучени За Лесна Инсталација. Рамката може да се прикаже вертикално или хоризонтално.? Гордо Направено По Нарачка во САД! Направени за прикажување постери, уметнички отпечатоци и фотографии со димензии 6х26 Инчи. Дрвена рамка, направена од премиер бор или популарна. Доказ за кршење и ув заштитено акрилно застаклување. Киселина слободен пена јадро поддржувач одбор & ѕид закачалка комплет. Гордо направени во САД.

Избор на купувачи..