• Неодамнешно
Оукаили Женска Платформа Клин Сандали Лента За Глуждот Отворен Прст Прашка Со Високи Потпетици Летни Чевли Бела 5.5
zoom_in

Оукаили Женска Платформа Клин Сандали Лента За Глуждот Отворен Прст Прашка Со Високи Потпетици Летни Чевли Бела 5.5

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женска Шема Тип : Цветен Стил : Летни Сандали, Удобни Чевли, Клинови, Токи Боја На Чевли : Сина, Розова, Бела (По Избор)Големина : САД 4.5, САД 5, САД 5.5, САД 6, САД 7, САД 7.5, сад 8 (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Материјал За Пуутсол : Тип На Полиуретанска Пета : Прицврстување На Клин : Тип на Баклеста : Отворена Висина На Цевката : Ниска Сезона : Пролет, Летни Прилики : Секојдневни, Патувања, Одмор, Забава, Секојдневни, Состаноци, Филмови, Плажа, Домашни Сандали НЕ Само ШТО Стануваат ЗАДОЛЖИТЕЛЕН ПРЕДМЕТ ВО ЛЕТО. Нашите водоотпорни сандали можат да се користат за спорт, разгледување знаменитости, внатрешни/надворешни, базен, плажа. Не само погоден за семејна употреба, туку и многу погоден за слободно одење.Содржина на пакетот : 1 Пар Сандали (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Ве молиме споредете ги големините на деталите со вашите пред да купите!!!2. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.3. Ве молиме дозволете 1-2мм се разликува поради рачно мерење, благодарам. (Целото мерење во см и ве молиме забележете 1 см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил : Женски Летни Чевли на Плажа, Сандали Со Отворени Пети, Цветни Елегантни Удобни Чевли Со Ниска Врвна Платформа. Стп Горниот : обезбедување на лесен, удобен и флексибилност. Држете ги нозете секогаш суви и ладни. Чевли што не се лизгаат со меки полиуретански стапала, лесни, водоотпорни и добра еластичност, текстурата на дното има добар стисок и отпорност на абење, отпорност на лизгање и удари, така што ќе можете полесно да работите внатре и на отворено. Прилики : Погоден за секојдневно, пешачење, затворен простор, одмор, плажа, дом, базен, пливање, секојдневно, секојдневно итн. СИМПАТИЧНА-летната сезона е тука и овие сандали се дизајнирани со уникатен и елегантен изглед! И овие, исто така, сигурно ќе ве одржат во тренд.

Избор на купувачи..