• Неодамнешно
Гилисо Виножито Плажа Печатени Жени Лето Краток Ракав Блуза Врвот Кошула Маица
zoom_in

Гилисо Виножито Плажа Печатени Жени Лето Краток Ракав Блуза Врвот Кошула Маица

DEN 175.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Виножито Плажа Печатени Жени Лето Краток Ракав Блуза Врвот Кошула Маица Можеме да гарантираме дека целокупниот стил прикажан на фотографијата е точен, но може да има разлики во тоа како се појавува стилот за време на абењето. Ова зависи од други физички променливи, на пр.лична големина на телото, обликот на телото, пропорцијата на екстремитетите, висината итн.Опис : Специјална Кошула Со Плажа Ранбоу. Тоа ќе Биде Атрактивни врвови !!! Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе. Сезона : Лето Пол : Женски Стил : Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : должина на Ракавот со Печат : Декорација На Кратки Ракави : Ништо што добивате : 1 X Врвна Големина На Бистата Должина На Рамената S 94cm/37.01" 47cm/18.50" 69cm/27.17" m 100cm/39.37" 50cm/19.69" 71cm/27.95" L 104cm/40,94" 52см/20,47" 72см/28,35" Хл 110см/43,31" 55см/21,65" 75см/29,53" ххл 118см/46,46" 59см/23,23" 76см/29,92" големина : с биста : 94см/37,01" рамо : 47см/18,50" Должина : 69см/27,17" Големина : М Биста : 100см/39,37" Рамо : 50см/19,69" должина : 71см/27,95" големина : л биста : 104см/40,94" рамо : 52см/20,47" должина : 72см/28,35" големина : xl биста : 110см/43.31" Рамо : 55cm/21.65" Должина : 75cm/29.53" Големина : Xxl биста : 118cm/46.46" рамо : 59cm/23.23" должина : 76cm/29.92" тој нуди шик Привлечност која е совршена за бремена жена. Овој лесен производ нуди меко, опуштено и ласкаво вклопување за кул, секојдневен стил. Изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за вашиот секојдневен живот. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни убави и убави. Одличен подарок за вашите љубовници или за себе.

Избор на купувачи..