• Неодамнешно
Лизерам Женски Фустан За Тело Со Едно Рамо, Сјаен Метален Еднобоен Фустан Со Цврста Боја Без Ракави
zoom_in

Лизерам Женски Фустан За Тело Со Едно Рамо, Сјаен Метален Еднобоен Фустан Со Цврста Боја Без Ракави

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : Темно Сива, Кајсија. Пол : Женски. Стил : Шик Ткаенина : Изработена од висококвалитетен полиестер. Супер мека текстура, пријатно чувство на рака. Партиски фустан, удобен и пријателски за кожата. Карактеристика : Без Ракави, едното рамо, еднобојна боја, набиени детали, витко вклопување, над должината на коленото. Метален фустан, лесен за облекување и соблекување. Дизајн : Краток фустан за тело, со убава боја, совршен за да ги покажете вашите шармантни облини на телото и да истакнете уникатно чувство за мода. Натпревар : Сјаен фустан за жени, убаво се комбинира со обетки, ѓердан, нараквици, стилети, високи потпетици, сандали, станови на мери јапеејн итн. Повод : женски клупски фустани, погодни за секојдневниот живот, ноќно излегување, коктел, плажа, состаноци, вечер, одмор, матурска забава итн.

Избор на купувачи..