• Неодамнешно
Женски Есенски Секојдневен Тркалезен Врат Преклопен Со Долги Ракави Цветни Печатени Фустани Дами Есенски Секојдневен Цветен Принт Плисиран Долг Ракав Екипаж На Е
zoom_in

Женски Есенски Секојдневен Тркалезен Врат Преклопен Со Долги Ракави Цветни Печатени Фустани Дами Есенски Секојдневен Цветен

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Може да се користи како кошула за дно во ветробран, јакна или кардиган за да се загрее во постудено време. Тоа нема да се намали значително во миењето.Сезона : Пролет, Лето, aut : Женска Пригода : Дневно, Секојдневно Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Лежерна должина на Ракавот : Долга Јака За Ракави : Тркалезна Врат : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Фустан. Препорачано машинско перење и миење раце. Овој фустан има краток ракав и тркалезен врат со цветно печатење за привлечно око.

Избор на купувачи..