• Неодамнешно
Симплмасигени Женски Фустани Без Ракави Тркалезно Растојание Од Вратот Плус Големина Моден Летен Цврст Мини Фустан
zoom_in

Симплмасигени Женски Фустани Без Ракави Тркалезно Растојание Од Вратот Плус Големина Моден Летен Цврст Мини Фустан

DEN 124.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Едноставен, но елегантен симпатичен фустан. Пријатни,лабави фит, секојдневни летни фустани.Одлично За Забава, Секојдневен, Спорт, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Лесно се совпаѓа со јакни, тексас облека, високи потпетици, спортски чевли или чевли на плажа. Едноставниот дизајн го прави совршен за секоја пригода. ПОГОДЕН ЗА СЕКОЈА ПРИГОДА : овој сладок фустан е многу моден и секојдневен, погоден за секој ден! Совршен за секојдневно, секојдневно, запознавање, училиште, дом, работа, излегување, забава, клуб, матурска, свадба, плажа,летен одмор, патување, трчање, домашна облека, запознавање, плажа, пикник или улица.Ова е одличен подарок за вашите љубовници или за себе.Овој направи да се чувствувате навистина слатко, слатко, разиграно.Пол : Жени . ПРИВЛЕЧНИ ДИЗАЈНИ : Уникатен дизајн, разноврсни бои,ја покажуваат разликата и ентузијазмот на летото, пролетта и есента. УДОБНА ТКАЕНИНА : Женскиот фустан е изработен од Лесна,течна, мека и на допир на кожата,квалитетна растеглива ткаенина која фустанот не се збрчка,туку ја одржува формата, не гледа.

Избор на купувачи..