• Неодамнешно
Бесплатно собрание, женски врзан ракав мини фустан
zoom_in

Бесплатно собрание, женски врзан ракав мини фустан

DEN 479.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Класично стилизирано, со сонувано мекото чувство, мини фустан за врзани ракави за слободно склопување ве носи од биро до денес во без напор. Безвременската силуета добива трендовски допир благодарение на обемните ракави со детали за вртење на врзани. Посакуваме сè да беше ова едноставно! Исклучиво на. Материјал : 87% памук/13% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина S. fit : опуштено. Должина : мини фустан; 34,5 ”долг од центарот на задниот врат за големина S. Затворање : стил на пуловер; Копче за грб и клуч. Ракави : Долги широки ракави со акцент и врзани за влечење на манжетни. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; нелиран. Врски за ракав мини фустан за жени од бесплатно собрание.

Избор на купувачи..