• Неодамнешно
Нема Граници ' насекаде чипка срце назад лизгач фустан
zoom_in

Нема Граници ' насекаде чипка срце назад лизгач фустан

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Свртете ги главите за време на вашето следно ноќно излегување со овој лизгачки фустан на јуниори Без Граници, кој вклучува соодветен ремен од вештачка кожа за голема вредност и координиран изглед. Фустанот се состои од прекрасна надворешна чипка и мазна постава за да ви биде удобно, додека исечокот на грбот во форма на срце додава романтичен акцент и ви помага да останете ветровити додека разбивате потег на подиумот. Овој фустан со кратки ракави удира околу горниот дел на бутот и е достапен во избрани бои. Нема Граници ' Насекаде Чипка Срце Назад Лизгач Фустан : Чипка : 91% најлон, 9% спандекс . Поставата : 100% полиестер . Скејтер фустан со вклучен соодветен појас . Чипка надворешниот . Мазна постава . Тенок појас од вештачка кожа . Исечок на грбот во форма на срце . Кратки ракави . Лажичка деколте . Удира во средината до горниот дел на бутот . Достапно во различни бои . Отстранете го ременот пред миење, измијте внатре кон надвор, ладно миење во машина, нежен циклус со слични бои, само белило без хлор кога е потребно, исушете го сувото ниско, ниско железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..