• Неодамнешно
Плус Големина Фустан За Жени Лабава Печатење Три Четвртини Ракав Мини Фустан Розова
zoom_in

Плус Големина Фустан За Жени Лабава Печатење Три Четвртини Ракав Мини Фустан Розова

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

89" Големина : С Сад : 4 Велика Британија : 8 Еу : 34 Биста : 100см/39.5" Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 еу : 38 БИСТА : 112 CM/44.73" Половината : 104см/40.It изработен е од материјали, доволно издржлив за вашето секојдневно носење 2.8" големина : ххххл сад : 16 велика БРИТАНИЈА : 20 ЕУ : 46 биста : 136СМ/53. Фустанот со дезен одлично ќе се носи со пумпи за дневен бизнис или со повеќе украсен накит и додатоци за празнична забава.76" Должина : 90см/35.18" половината : 128см/50. Супер Мала Тежина И Дише, Се Протега, Но Ја Одржува Формата, Не Гледа, За Лето И Други Сезони.94" Должина : 82.12" должина : 91. Овие Фустани Се Изработени Од Многу Мека Ткаенина, Малку Е Подебела Од Другите Летни Носии.91" половината : 140см/55.67" должина : 85. Материјалот Не Е Свила, Туку Е Квалитетна Ткаенина.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 100см/39.

Избор на купувачи..