• Неодамнешно
Летни Фустани За Жени Плус Големина Макси V-Вратот Партија Повик А-Линија Миди Формална За Жени Плус Големина
zoom_in

Летни Фустани За Жени Плус Големина Макси V-Вратот Партија Повик А-Линија Миди Формална За Жени Плус Големина

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : овој фустан е изработен од полиестер, дише и удобен, погоден за лето. Стилскиот дизајн и стандардната дебелина ве прават попривлечни. Овој фустан во еднобојна боја е многу и шармантен и може добро да се совпадне со јакни, високи потпетици, рамни чевли, капи за сонце, ѓердани итн.Материјал : Полиестер, супер мека ткаенина, лесната и удобна ткаенина можат да направат да го почувствувате шармот на ова здолниште.Применлива сезона : Многу погодна за пролет и лето, може да ве направи повеќе откако ќе го облечете вашиот моден шарм. Прилика : Одлично За секојдневно носење, дома, училиште, работа, улица, шопинг, спорт, забава, ви дозволуваат да ги привлечете очите на луѓето во секоја пригода.Пол : Жени, Дами, тоа е избор девојките да присуствуваат на забава или да одат на забава.Големина шема : . Големина : S Биста : 88cm/34.65" Половината : 68cm/26.77" Должина : 130cm/51.18"Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 72cm/28.35" Должина : 131cm/51.57"Големина : L Биста : 96cm/37.80" Половината : 76cm/29.92" Должина : 132см/51.97"големина : xl Биста : 100см/39.37" половината : 80см/31.50" Должина : 133см/52.36"големина : xxl биста : 104см/40.94" половината : 84см/33.07" Должина : 134см/52.76" Женски плажа v-вратот фустани лето партија повик а-линија миди свечен Фустан. слатки летни фустани за жени со ракави. фустани за жени 2023 партиски клуб. пролетни фустани за жени 2023 обични. обидете се пред да купите женски фустани плус големина. пролет макси фустани за жени 2023 секојдневен. сарафани за жени секси со ракави. црни фустани за жени плус големина партија. дипломирање фустани за мајки високи.

Избор на купувачи..