• Неодамнешно
Жените А-Линија Фустан Дами V Вратот Долги Ракави Цветни Мода Ретро Половината Миди Fall Облека Фустани Вестидо Де Мујер
zoom_in

Жените А-Линија Фустан Дами V Вратот Долги Ракави Цветни Мода Ретро Половината Миди Fall Облека Фустани Вестидо Де Мујер

DEN 379.04

Количина на стоки
check Достапно на барање

94" Рамо : 37СМ/14.49" големина : л сад : 8 велика Британија : 12 еу : 38 биста : 100см/39. Лесен И Дише.44" ДОЛЖИНА : 114СМ/44.Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 92см/36. Растеглив, пријателски за Кожата, Не Е Лесен за Брчки. Спарете го долгиот фустан со јакни, кардигани во пролет или fall, исто така топол и стилски. Одлично за ѓердани, чизми, чанти и други додатоци.05" ДОЛЖИНА : 113СМ/44. Стил : Секојдневен, Моден, Елегантен, Секојдневен.83" Должина : 115см/45.

Избор на купувачи..