• Неодамнешно
Перење Уметност-Време Темпера Боја 32оз-Жолта
zoom_in

Перење Уметност-Време Темпера Боја 32оз-Жолта

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Идеален за постери и знаци, сликање со прсти и сунѓер, училишни и занаетчиски проекти и многу повеќе! Се суши до мат финиш. Мешавина. Чисти со сапун и вода. Овој пакет содржи 32oz темпера боја. Нетоксични. Во согласност СО АСТМ Д 4236. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност Од Гушење-мали делови. Не за деца под 3 години. Доаѓа во различни бои. Секој продаден одделно. Перење Уметност-Време (Р) Темпера Боја 32оз-Жолта.

Избор на купувачи..