• Неодамнешно
Мажи 5. оз., Удобностсленд Екосмарт Маица
zoom_in

Мажи 5. оз., Удобностсленд Екосмарт Маица

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

5.2 мл., претходно намален 50/50 памук/полиестермеден со до 5% рециклиран полиестер од пластично лепење од рамо до рамо, зашиена двојна игла, рамна јака, ракави и етикета на вратот без хемтаг, ханес Менс 5,2 мл., 50/50 Comfort Blend Ecosmart Маица 5170 (10 ПАКЕТ).

Избор на купувачи..