• Неодамнешно
Шармантна Машка Кошула Со супер Лесен Краток Ракав Обична Машка Облека хавајска кошула за мажи
zoom_in

Шармантна Машка Кошула Со супер Лесен Краток Ракав Обична Машка Облека хавајска кошула за мажи

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Шармантна Машка Кошула Супер Лесен Краток Ракав Секојдневна Машка Носаможеме да се осигураме дека целокупниот стил прикажан на фотографиите е точен, но стилот може да варира за време на процесот на носење. Ова зависи од другите променливи на телото, како што се индивидуалната големина на телото, обликот на телото, висината итн.објаснете : Специјална Ткаенина/Моден Дизајнсе изработени од висококвалитетни материјали, издржливи и погодни за секојдневно носење!Ова е одличен подарок за вашиот љубовник или за себе.Сезона : Лето : Малестил : Дневен/Секојдневен Материјал : тип на памучна мешавина : спојување на бои должина на ракавот : должина На облека Со Кратки ракави : нормална декорација : Ништо што ќе добиете : 1 top Size Bust Shoulder Sleeve Length S108cm/42.52"46cm/18.11"23.5 cm/9.25"70cm/27.56"M113cm/44.49"47cm/18.50"23.5 cm/9.25"70cm/27.56"L118cm/46.46"48.5 cm/19.09"24.5 cm/9.65"72cm/28.35"XL124cm/48.82"50cm/19.69"24.5 cm/9.65"72cm/28.35"XXL130cm/51.18"51.5 cm/20.28"25.5 cm/10.04"74cm/29.13"XXXL136cm/53.54"53cm/20.87"25.5 cm/10.04"74cm/29.13"XXXXL142cm/55.91"54.5 cm/21.46"26.5 cm/10.43"76cm/29.92"XXXXXL148cm/58.27"56cm/22.05"26.5 cm/10.43"76cm/29.92" Лесно поклопете ја оваа персонализирана кошула со чино, шорцеви, фармерки и панталони. Овие маици се изработени од мека, врвна полиестерска ткаенина што дише за да ви биде удобна и на совршена температура во текот на целиот ден. лесен, мек и удобен, секојдневен, пријателски за кожата, опуштено вклопување, совршено погоден за сите сезони. 1. Рачно перење максимална температура 40€; 2. Капе рамно сушење во сенка; 3. Нормално хемиско Чистење. Погоден е за сите прилики и сезони како одмор, бритдеј, плажа, Секојдневен, Неформален Бизнис, Работа, Одмор, Датум, Свадба и Патување.

Избор на купувачи..