• Неодамнешно
Девојки графички маица со долг ракав и хеланки за перформанси, сет со 2 парчиња, големини 7-12
zoom_in

Девојки графички маица со долг ракав и хеланки за перформанси, сет со 2 парчиња, големини 7-12

DEN 224.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Двојно забавно да се облече со оваа разиграна облека од 2 парчиња поставена од RBX! Кул графички мета спарен со удобни хеланки ја прави совршената облека за вашето малечко. Уште подобро, таа може да се меша и да се совпаѓа со постојната гардероба за неограничени можности за облека! Сет со 2 парчиња вклучува : маица и хеланки. Tee : Scoop вратот; долги ракави; Графички печатење на фолија од предната страна. Легави : влечење на стилизирање; контрастна еластична половината; графички принт на страна; влага за губење. 60% памук/40% полиестер. Машина за перење. Увезени. Маица и хеланки со 2 парчиња облека поставени за девојчиња од RBX.

Избор на купувачи..