• Неодамнешно
ST8548R Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието Одговара изберете: 1999-КРАЈСЛЕР ДОЏ СМЕЛ
zoom_in

ST8548R Суспензија Потпора И Серпентина Пролет Собранието Одговара изберете: 1999-КРАЈСЛЕР ДОЏ СМЕЛ

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со постојано воведување на подобрувања во дизајнот кои го продолжуваат животниот век на производот и ја поедноставуваат инсталацијата и замената, МОГ ја стекна својата репутација Како Решавач на Проблеми во индустријата за шасии. Пролетта на серпентина е дизајнирана за долгорочни, конзистентни перформанси. Премиум облогата се нанесува за оптимална отпорност на корозија. Вклучен е хардвер за долна монтажа за леснотија на инсталација и темелна поправка. Вклучен е хардвер за долна монтажа за леснотија на инсталација и темелна поправка. Топ плоча тестирана на еден милион циклуси под екстремно оптоварување за да се обезбеди непречено функционирање и долг животен век.

Избор на купувачи..