• Неодамнешно
Поштенски Тактички Одговор Униформа Борбена Кошула, Мултикам
zoom_in

Поштенски Тактички Одговор Униформа Борбена Кошула, Мултикам

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ако носите панцир или тактички елек, си должите да ја погледнете Борбената Кошула За Тактички Одговор На Тру-Спецификации. Оваа одлична кошула ви дава изглед кој е компатибилен со вашата униформа, но сепак многу поудобен. Оваа борбена кошула се заснова на сегашниот воен дизајн. Оваа борбена кошула Од Tru-Sec има ракави кои се направени од 65/35 поли/памучна рип-стоп ткаенина. Оваа ткаенина е исклучително издржлива, лесна и удобна. Оваа ткаенина отпорна на триење ви овозможува да ја носите оваа кошула без несакани ефекти од обичната употреба. Телото е конструирано Од Без Топење, Без Капка Кордура Основна ткаенина, памучна најлонска мешавина која не само што ја намалува сериозноста на повредите на изгорениците и помага во заштитата од пожари, туку и дише, ја отстранува влагата и брзо се суши. Ако носите панцир или тактички елек, си должите да ја погледнете Борбената Кошула За Тактички Одговор На Тру-Спецификации. Оваа одлична кошула ви дава изглед кој е компатибилен со вашата униформа, но сепак многу поудобен. Оваа борбена кошула се заснова на сегашниот воен дизајн. Оваа борбена кошула Од Tru-Sec има ракави кои се направени од 65/35 поли/памучна рип-стоп ткаенина. Оваа ткаенина е исклучително издржлива, лесна и удобна. Оваа ткаенина отпорна на триење ви овозможува да ја носите оваа кошула без несакани ефекти од обичната употреба. Телото е конструирано Од Без Топење, Без Капка Кордура Основна ткаенина, памучна најлонска мешавина која не само што ја намалува сериозноста на повредите на изгорениците и помага во заштитата од пожари, туку и дише, ја отстранува влагата и брзо се суши.

Избор на купувачи..