• Неодамнешно
Луијен Термална Долна Облека Женски Ултра Мек Костум Зимски Германски Кадифе Термички Елек Жени Со Подлога За Градите Четкана Германска Кадифена Чипка Долна Обле?
zoom_in

Луијен Термална Долна Облека Женски Ултра Мек Костум Зимски Германски Кадифе Термички Елек Жени Со Подлога За Градите Четкана

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Топлинска долна облека женски ултра-мек костум зимски германски кадифе термички елек жени со подлога за градите четкана германска кадифена чипка долна облека плус кадифено задебелување. Материјал : Полиестер. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). Тежина на пакетот : 260гр. големина На Пакетот : 25х15х2см, (ве Молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) Табела големина : . Големина : L Биста : 76-96cm/29.92-37.80"t Должина : 58cm/22.83" Под Биста : 64cm/25.20"Големина : XL Биста : 80-100cm/31.50-39.37" Должина : 59cm/23.23" Под Биста : 68cm/26.77"Големина : XXL Биста : 84-104см/33,07-40,94" должина : 60см/23,62" под биста : 72см/28,35"големина : хххл биста : 88-108СМ/34,65-42,52" должина : 61см/24,02" под биста : 76см/29,92"големина : ххххл Биста : 92-112см/36.22-44.09" должина : 62см/24.41" под биста : 80см/31.50" Ве молиме Внимавајте Табелата Со Големини На сликата е вистинската должина на облеката, изберете ЈА ГОЛЕМИНАТА според Неа. Измијте Ги Рацете Со Ладна Вода Или Нежно Исчистете Ги Со Машина. Закачете Се Да Се Исуши. Ве Молиме, Дозволете Мерење Од 1 Инч/2 См. Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Контактирајте Со Нас. Оваа Кошула Без Ракави Е Погодна За Пролетно Летно Носење. Носете Го Како Слоевит Врв Со Облека Во Fall /umn. Основниот, Но Класичен Дизајн Ја Прави Оваа Кошула Никогаш Надвор Од Мода. Можете Да Го Спарите Со Фармерки, Хеланки Или Шорцеви, Лесно Да Создадете Кул И Секојдневен Изглед. Одлично За Хеланки : За Жените Да Ја Носат Оваа Туника Со Хеланки. Лесно Се Спарува Со Фармерки, Тесни Панталони, Секојдневни Панталони, Хеланки И Шорцеви, Или Можете Да Го Спарите Со Црни Панталони И Високи Потпетици За Канцелариска Работа.

Избор на купувачи..