• Неодамнешно
Патриотски Кошули За Мажи Кружен Врат Обична Мода Крпеница Пуловер Печатење Маица Краток Ракав Блузи На Денот На Независноста На Сад
zoom_in

Патриотски Кошули За Мажи Кружен Врат Обична Мода Крпеница Пуловер Печатење Маица Краток Ракав Блузи На Денот На Независноста

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ИРОИНИДНИ Патриотски Кошули За Мажи Кружен Врат Секојдневен Моден Крпеница Пуловер Печатење Маица Краток Ракав Американски Ден На Независноста Блузи Карактеристики : изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење. Стилскиот и моден дизајн ве прават попривлечни. Совршен Натпревар со вашите омилени, тексас фармерки итн. Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Носењето ќе направи да изгледате поубаво.Сезона : Лето/Aut : Менокација : Надворешен, Секојдневен, Дневен Материјал : должина На Памучни Полиестерски Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Стил На Печатење : Мода, Секојдневна Облека : Одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ЕЕЗ Машка Големина На Блуза : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31 "Ракав : 42см/16.54" Должина : 75см/29.53 " Големина : М Големина. : СРЕДНИ САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 114см/44.88" Ракав : 44см/17.32 "Должина : 76см/29.92" Големина : Л Големина. : Големи САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 118см/46.46 "Ракав : 46см/18.11" Должина : 77см/30.31 " Големина : XL Големина. : X-Големи САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 122cm/48.03 "Ракав : 48cm/18.90" Должина : 78cm/30.71 " Големина : XXL Големина. : ХХ-Големи САД : 12 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 16 ЕУ : 42 Биста : 126см/49.61 "Ракав : 50см/19.69 " Должина : 79см/31.10". Иконскиот дизајн На Американски елемент ја покажува вашата национална гордост. Совршен за 4 јули, Денот на Независноста и сите Видови Патриотски Празници. 4 јули врвови овој 4 јули жени врвови Карактеристики Американски Елементи Моделот За Печатење е Толку Класичен Избор за вашиот Ден на Независноста на 4 јули ,Меморијален Ден или Друг Патриотски Ден. Ден на независноста, 4 јули, Патриотски Ден.

Избор на купувачи..