• Неодамнешно
Тревко Луси-Најдобри Пријатели Краток Ракав Возрасни 18-Ти-Розова-Мали
zoom_in

Тревко Луси-Најдобри Пријатели Краток Ракав Возрасни 18-Ти-Розова-Мали

DEN 415.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики материјал - 100% Претходно Испукан памук Бесшевно 1 х ребро јака со дво-игла покритие шиење на предниот врат-рамо-рамо лента со две игли полни ракави и дното-Возрасен 18 - 1тип-Тип На Чаури - Краток Ракав Колекција - Лусиимпринт - Луси - Најдобри Пријатели Боја-Розова Големина - мала Тежина - 0,45 фунти.- SKU : TCSSW197489 Карактеристики Материјал-100% Preshrunk памук. Беспрекорна 1 х ребро јака со дво-игла покритие шиење на предниот врат. Рамо до рамо снимање. Ракави со две игли и дното. Пол-Возрасни 18-1. Тип-Маичка. Тип На Ракав-Краток Ракав. Колекција-Луси. Отпечаток-Луси-Најдобри Пријатели. Боја-Розова. Големина - Мала. Тежина на предметот-0,45 килограми. - ШКУ : ТЦСВ197489.

Избор на купувачи..