• Неодамнешно
Хиригин Жени Блиски Брод Вратот Фустан Шпагети Ремен едно парче
zoom_in

Хиригин Жени Блиски Брод Вратот Фустан Шпагети Ремен едно парче

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

ttttttttt TTTTTTTTTtttttttttt tt tt t. Бојата може да биде посветла или потемна поради различниот приказ на КОМПЈУТЕРОТ. Спецификации : . Широка Употреба : Многу модерен со сандали, кожени чевли, високи потпетици, кардиган, јакна, ѓердан, чанти, торби со едно рамо и така натаму во вашиот секојдневен живот. Боја : Розова/ Бела/ Црна/ Розова/ Темно зелена/ Зелена/ Шампањ/ Тен/ Црвена. Забелешки : . Ветување : . Повод : Дневно/ Забави/ Одмор/ Крајбрежје/ На Отворено/ Празници.Уникатен Стил, Префинет привлечен, Модерен и Шармантен .83пресврт : t24. Боја на големина : S/ M/ L/ XL, четири големини и девет бои се достапни за вас, лесно се прилагодуваат на која било фигура, ве молиме проверете ги деталите за нашите производи во спецификациите. Јака : вратот На Бродот. Шема : Цврста боја.

Избор на купувачи..