• Неодамнешно
Уникатен Разбој Рузвелт Шато Килим 6' 0 9' 0 ,Слонова Коска
zoom_in

Уникатен Разбој Рузвелт Шато Килим 6' 0 9' 0 ,Слонова Коска

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од Колекцијата Замок, потресената привлечност ветува воздух на луксуз на вашиот домашен декор! Прикажувајќи гроздобер изглед, прекрасниот правоаголен килим е совршен спој на софистицирани гранични дизајни и пригушени бои. Нудејќи го надреалното чувство под нозете што го баравте, ќе ви го разубави просторот за живеење. Обезбедува издржливост и ќе биде предност за сите стилови на декор. Вашата потрага по удобност завршува тука!. Карактеристики на производот : Боја(И) : сина, сива и тен. Машина направена. Низок куп. Поддршка : да. Традиционален стил со модел на медалјон. Се препорачува за внатрешна употреба. Лесен за чистење, отпорен на дамки и не пролева. Користете тепих за да го намалите лизгањето и лизгањето. Тепих рампа продаваат одделно. Произведено Во Турција. Инструкции за нега : : место чиста само. Редовно вакуумирање. Користете средство за чистење теписи, но треба да се исуши веднаш и рамномерно. Во случај на набори - превртете го килимот во спротивна насока, притоа притискајќи на килимот-земете го работ, превртете го таму каде што има бразда и полека повлечете го килимот назад, притоа притискајќи надолу врз браздата. Димензии : 6' широк х 9 ' долг. Висина на купот : 0,25". Материјал(и) : полипропилен/шенил. Поддршка : Памучна Сина И сива правоаголна област фрли килим. Машина направена низок куп; традиционален стил. Чистење без напор; отпорен на дамки; не пролева. Се препорачува за внатрешна употреба; произведено Во Турција. Тепихот е широк 6 стапки и долг 9 стапки.

Избор на купувачи..