• Неодамнешно
Педали За Стапала За Велосипеди Фугакал, Црни Педали За Велосипеди, Делови За Замена За Додатоци За Велосипеди За Патишта Планински Велосипед
zoom_in

Педали За Стапала За Велосипеди Фугакал, Црни Педали За Велосипеди, Делови За Замена За Додатоци За Велосипеди За Патишта Планински

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : 1.Изработен од квалитетен пластичен материјал, цврст и издржлив за долготрајна употреба.2.Лесен и пренослив, лесен за инсталирање и употреба.3.Преклопен дизајн, може да се преклопи додека не се вози.4.Одлични додатоци за истрошена или скршена педала за велосипед.5.Достапно за планински велосипеди, друмски велосипед, фикси велосипед итн.Спецификации : Материјал : пластична тежина : Прибл. 348бојка : црна големина : Прибл. 12*7*3см/4.7*2.8*1.2 Список за пакување : 1 пар * Педали за велосипеди Достапни За планински велосипеди, друмски велосипед, фикси велосипед итн. Преклопен дизајн, може да се преклопи додека не се вози. Одлични додатоци за истрошена или скршена педала за велосипед.

Избор на купувачи..