• Неодамнешно
Дуксери За Мажи Зимски Моден Печатење Лабава И Со Долги Ракави Џемпер Дуксер Дуксери Беж М
zoom_in

Дуксери За Мажи Зимски Моден Печатење Лабава И Со Долги Ракави Џемпер Дуксер Дуксери Беж М

DEN 816.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стил : Секојдневен, Моден Материјал : Полиестердирање, слободно време, патување, патување,шопинг прилика : Секојдневно, Секојдневно Носење тоа ќе направи да изгледате поубаво.Ако Имате Било Какви Прашања, Ве Молиме Консултирајте Се Со Нас~ Ви Посакувам Среќен Шопинг~.It се препорачува рачно миење, не белење, закачување за сушење и одделни бои за да се избегне Боење Должина На ракавот : Долгорочен : Менстилскиот и модниот дизајн ве прават попривлечни. Боја и Големина : Беж;М. Совршен Подарок : Тоа е Толку Совршено.Материјал : Полиестер.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!Изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за секојдневно носење.24" Рамо : 62см/24,41" Ракав : 59,3 См/23,35" Должина : 74,3 См/29,25"Големина : Xl Биста : 125 см/49,21" рамо : 64,5 см/25,39" Ракав : 59,6 см/23,46" должина : 75,6 см/29,76"големина : xxl биста : 133 см/52,36" Рамо : 68,5 См/26,97" Ракав : 59,9 См/23,58" Должина : 76,9 См/30,28"големина : хххл биста : 141 см/55,51" рамо : 72,5 см/28,54" ракав : 60,2 см/23,70" Должина : 78,2 см/30,79"големина : Ххххл биста : 149см/58,66" Рамо : 76,5 См/30,12" Ракав : 60,5 См/23,82" должина : 79,5 см/31,30"како да се мие : рачно миење ладно,закачување или Сушење На Линијата ткаенината е мека, практична и издржлива, лесна за грижа, а горниот дел од телото е Воздржан, удобен и не е затегнат.23" Ракав : 59см/23. Можете Сами Да Го Носите Или Да Го Подарите На Вашите Најблиски Или Пријатели.

Избор на купувачи..