• Неодамнешно
Бесплатно собрание, женски висок џемпер од туника
zoom_in

Бесплатно собрание, женски висок џемпер од туника

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Недела на без напор до викенд стилот започнува со џемпер од бесплатен склопување. Подолгата должина и претерана лента со ребра додаваат дека дополнително нешто посебно за секоја облека од вашите омилени фармерки и хеланки до макси здолништа. Исклучиво на. Материјал : 60% рециклиран полиестер/40% акрилик. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Тежина : Средна тежина. Деколте : Висока желка. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго со рамото на капка. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Ребрестиот врат, ракавите и полите. Womenенски висок џемпер од туника од слободно собрание. Ние сме надвор да изградиме нов вид моден бренд. Оној што е исто толку убав колку што е прифатлива и е посветена на одржливоста. Оној што ве инспирира да мешате, слој и да се соберете слободно. Ова е бесплатно собрание.

Избор на купувачи..