• Неодамнешно
Стискајте ги фармерките на манжетната на девојчињата со клуч, големини 4-12
zoom_in

Стискајте ги фармерките на манжетната на девојчињата со клуч, големини 4-12

DEN 543.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Од суштинско значење за следните сезони, овие фармерки од стискање сигурно ќе бидат голема победа за нејзината гардероба во која има симпатични манжетни за ролни и кул приврзаност кон прицврстување. Копче-фронт со затворање на поштенски патенти. Стајлинг со 5 џеб. Ролна манжетна полите. Супер мек тексас. Вклучува тастатура. 74% памук/4% полиестер/2% спандекс. Машина за перење. Увезени. Превртете фармерки со манжетни со клуч за девојчиња од Стиска.

Избор на купувачи..